Kalite Yönetimi

Sürekli iyileştirmeyi ve mükemmele odaklı çalışma felsefesini temel ilkelerinden kabul eden TADEM, yaptığı tüm işlerde kalite odaklı çalışmaktadır.
 
TADEM A.Ş, Toplam Kalite Yönetimi ve Kurumsal Kaynak Planlama kalite yönetim sistemlerini kullanarak TADEM A.Ş kalite kontrol kriter ve değerleri belirlemiştir.
 
TADEM A.Ş Toplam Kalite Yönetimi’ni uygularken yöntemin temel prensipleri arasında yer alan sürekli iyileştirme yapmaktadır. Hazırladığımız raporlarda kaliteyi arttırmak ve kontrol aşamasında doğabilecek eksik veya yanlışlıkları minimuma indirmek amacı ile Uluslararası Değerleme Standartları ve müşteri geri dönüşlerini göz önüne almaktadır.
 
Şirketimiz Toplam Kalite Yönetim ve Kurumsal Kaynak Planlama ile Müşteri odaklılığı açısından müşteri ihtiyaç ve taleplerini anlamak, müşteri ile çıkabilecek anlaşmazlıkları en aza indirmek ve taleplere en kısa sürede cevap vermek amacını gütmektedir.
 
Kurumsal Kaynak Planlama çerçevesi içerisinde kendisine özel olarak geliştirttiği Gayrimenkul Değerleme Programı (GDP) sayesinde her türlü bilgi alışverişini bir veri tabanı üzerinde turarak geçmişe dönük veri ağını saklamaktadır.

Şirketin temel prensipleri arasında bulunan çalışanları arasında fikir alışverişini maksimuma çıkarmak ve personelin takım ruhu ile çalışmasını teşvik etmek amacıyla şirket içi personel iletişimini arttırmayı sürekli hedeflemektedir