KALİTE YÖNETİMİ

TADEM, yaptığı tüm işlerde kalite odaklı çalışmaktadır.

TADEM A.Ş, Toplam Kalite Yönetimi ve Kurumsal Kaynak Planlama kalite yönetim sistemlerini kullanarak TADEM A.Ş kalite kontrol kriter ve değerleri belirlemiştir.
 
TADEM A.Ş Toplam Kalite Yönetimi’ni uygularken yöntemin temel prensipleri arasında yer alan sürekli iyileştirme yapmaktadır. Hazırladığımız raporlarda kaliteyi arttırmak ve kontrol aşamasında doğabilecek eksik veya yanlışlıkları minimuma indirmek amacı ile Uluslararası Değerleme Standartları ve müşteri geri dönüşlerini göz önüne almaktadır.
Şirketimiz Toplam Kalite Yönetim ve Kurumsal Kaynak Planlama ile Müşteri odaklılığı açısından müşteri ihtiyaç ve taleplerini anlamak, müşteri ile çıkabilecek anlaşmazlıkları en aza indirmek ve taleplere en kısa sürede cevap vermek amacını gütmektedir.
 
Kurumsal Kaynak Planlama çerçevesi içerisinde kendisine özel olarak geliştirttiği Gayrimenkul Değerleme Programı (GDP) sayesinde her türlü bilgi alışverişini bir veri tabanı üzerinde turarak geçmişe dönük veri ağını saklamaktadır.

Şirketin temel prensipleri arasında bulunan çalışanları arasında fikir alışverişini maksimuma çıkarmak ve personelin takım ruhu ile çalışmasını teşvik etmek amacıyla şirket içi personel iletişimini arttırmayı sürekli hedeflemektedir

SÜREKLİ BİLGİLENDİRME FORMU

TIKLA…

TİCARET SİCİL GAZETESİ YAYINLARIMIZ

TIKLA…

KALITE GÜVENCE SISTEMI GÖZDEN GEÇIRME RAPORU

TIKLA…

BAĞIMSIZ DENETIM VE FAALIYET RAPORU

TIKLA…

ETİK DEĞERLERİMİZ

TIKLA…

YÖNETİM YAPIMIZ

TIKLA…

TARİHÇEMİZ

TADEM TAŞINMAZ DEĞERLEME MÜŞAVİRLİK A.Ş

2001 yılında kurularak Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık sektörünün ilklerinden olan TADEM; günümüzde kendine ait kadrosuyla Türkiye’nin en yaygın ağına sahip değerleme ve danışmanlık firması olarak hizmet vermektedir.

TADEM, Mayıs 2001 tarihinde kurulmuştur. SPK’nın tebliğine göre lisanslı personel sayısı ve diğer kriterlerini tamamlayarak Mart 2005 tarihinde Türkiye’de SPK Lisanslı 6. gayrimenkul değerleme firması olarak listeye alınmıştır.

2005 yılında ilk İSO 9001 belgesini ve UKAS Kalite Yönetim sertifikalarını almıştır. Günümüzde de bu sertifikaları güncel olarak bulundurmaktadır.

2011 yılında, BDDK ´nın belirlediği ´´ Bankalara Değerleme Hizmeti Vermeye Yetkili Kuruluşlar ´´ arasına girmiştir.

2001 yılında bir bölge ile başladığı hizmetlerini, bu gün tüm Türkiye genelinde yürütmektedir.

“Başarılı olmak isteyen kimsede organizasyon yeteneği bulunmalıdır; çünkü hiçbir nehir kaynağından yukarı akmaz, hiçbir iş, başında bulunan adamın seviyesinden yukarı çıkamaz.”

Vehbi Koç
“Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.”
Charles A. Mills